ÜRÜNLERİMİZ

Demir Çelik Sektörü

Demir Çelik Sektörü

Ersan Endüstriyel, endüstrinin her alanında ihtiyaç duyulan kesici bıçakları imal etmektedir. Birçok uygulama için bıçaklar çok kritik görevdedir. Bazen dolaylı, bazen de direkt olarak ürün kalitesine etki etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız gerek personel eğitimine gerekse üretimde kullanılan makine ve ekipmanların kalite kontrolüne çok ehemmiyet vermektedir. Bıçak imalatının en önemli parametresi, bıçağın hammaddesi olan çeliktir. Bu sebeple, dünyanın en iyi çelik üreticileri ile çalışmaktayız. Bir diğer önemli parametre ise çeliğe sertliğini veren ısıl işlem prosesidir. Bıçaklarımızın ısıl işlem prosesinde vakum fırınlar kullanılarak prosesisin her aşaması bilgisayardan kontrol edilebilmektedir. Üretimde son teknoloji CNC makineler kullanan firmamız, makine parkurunu da sürekli geliştirmektedir.

Ersan Endüstriyel

Kategoriye Ait Ürünler

Demir Çelik Sektörü Bıçakları

Ersan Endüstriyel, demir çelik sektörünün ihtiyacı olan makas, shredder gibi kesici ve parçalayıcı bıçakları imal etmektedir.

Hareketli Makas Bıçağı
Sabit Makas Bıçağı
Makas Bıçağı
Sabit Makas Bıçağı
Filmaşin Makas Bıçakları
Hurda Kesme Bıçağı
Hurda Kesme Bıçağı

Ersan Endüstriyel, 25 yılın üzerindeki tecrübesi ve know-how birikimi sayesinde halihazırda birçok makine bıçağının teknik bilgilerine ve resimlerine sahiptir. Fakat her geçen gün piyasaya yeni sürülen bir model ya da yeni bir çeşit bıçakla karşılaşabilmekteyiz. Bıçağın teknik bilgisine sahip olmadığımız bu gibi durumlarda müşterilerimizden, teknik resim ya da numune talep edilmektedir. Eğer müşterimiz bu bilgilere sahip değilse, görevlendirilen bir mühendisimiz tarafından bıçaklarınızın ölçüsü ücretsiz olarak çizilmektedir. Bu sürecin sonucunda en uygun fiyatlı ve kaliteli ürün için sunduğumuz teklifimiz en kısa sürede size gönderilmektedir.

Sipariş Aşaması: Sunulan teklifimizi onaylamanızdan sonra siparişiniz en kısa sürede işleme alınmaktadır. Kurumsal modernleşme ve teknolojik ilerlemenin bir sonucu olarak kullanımı kaçınılmaz olan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı sayesinde üretim aşamasını, en verimli ve etkin şekilde planlayabilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize sadece kaliteli ürün sunmuyor bir de zaman kazandırıyoruz.

Kalite Kontrol Aşaması: Ersan Endüstriyel Makine, çağın gereklerine uygun ilerleme kaydetmeyi önemsemektedir. Bu noktada üretimin başlangıcından, son ürün çıkışına kadar her aşama hem eğitimli çalışanların hem de ileri teknoloji sistemlerin kontrolü altında gerçekleştirilmektedir. Hata payı en aza indirilmekte ve maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Paketleme: Ürünlerimizi en iyi şekilde koruyabilmek için vakum paketleme yöntemini tercih etmekteyiz. Bu sayede ürünlerimiz kullanım günü gelene kadar pas ve kirden korunmaktadır.

Teslimat: Ersan Endüstriyel Makine, kaliteli ürün, verimli üretim ve hızlı teslimat prensibinin bir parçası olarak anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığıyla Türkiye’nin dört bir köşesindeki müşterilerine en hızlı teslimat hizmetini sunmaktadır. Bıçak imalatlarında üretim, bıçak cinsine bağlı olarak 2-3 hafta sürebilmektedir. Bu noktada zamanın etkin kullanımını ve müşteri memnuniyetini önceleyerek düzenli çalıştığımız müşterilerimiz için yarı-mamul ya da mamul ürünleri stoklarımızda tutmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin stok maliyetini düşürmekte ve onların acil taleplerine anında dönüş yapabilmekteyiz. Bu uygulama sözlü güvene dayanan bir iş prensibidir ve bunun için herhangi bir yazılı anlaşma talep edilmemektedir.