ÜRÜNLERİMİZ

Tozaltı Kaynak Ekipmanları

Tozaltı Kaynak Ekipmanları

Spiral Kaynaklı Çelik Boru üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tozaltı kaynak ekipmanları, Ersan Endüstriyel tarafından yüksek kalite ve çeşitlilikle üretilmektedir. Sektörün ihtiyacı olan sarf ekipmanları stoklarımızda mevcut olup, aynı günü kargoya teslim edilmektedir. En çok sarf edilen kaynak uçları, nozullar, tel sevk hortumları, tel sürme dişlileri, baskı tekerleri vb… Ürünlerimiz tüm sektörde kalitesi ve fiyatı açısından onay görmekte ve tercih edilmektedir.

Ersan Endüstriyel

Teklif Aşaması : Ersan Endüstriyel, 25 yılın üzerindeki tecrübesi ve know-how birikimi sayesinde birçok makine bıçağının teknik bilgilerine ve resimlerine sahiptir. Ne var ki piyasaya sürekli sürülen yeni model ve çeşitler dolayısıyla resimlerine sahip olmadığımız bıçaklarda olabilmektedir. Bu durumda siz, müşterilerimizden, teknik resim yada numune talep edilmektedir. Şayet ki bu ikisi de yoksa Ersan Endüstriyel, bir mühendisini firmanıza yönlendirmekte ve bıçaklarınızın ölçülerini ücretsiz çizdirmektedir. Bu ölçüler üzerinden, en uygun fiyat tarafınıza en kısa sürede gönderilmektedir.

Sipariş Aşaması : Uygun gördüğünüz teklifimizi onayladığınız durumda, yürüttüğümüz ERP yazılımı sayesinde siparişleriniz en kısa sürede imal edilmektedir. Kalite Kontrol : Ersan Endüstriyel, uyguladığı kalite sistemleri çerçevesinde, üretimin her aşamasında kontrol prensibiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Paketleme : Üretilen bıçaklarımız, vakum paketleme yöntemi ile paketlenir ve böylece ürünlerimizin raflarda pas ve kirlerden korunmuş olur. Teslimat : Ersan Endüstriyel, Türkiye’nin her köşesindeki müşterilerine anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile en kısa sürede teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Bıçak imalatlarında üretim, bıçak cinsine bağlı olarak 2-3 hafta sürmektedir. Firmamız, düzenli çalıştığı müşterilerine yarı mamül yada bitmiş mamül olarak stok tutmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimizin stok maliyetlerini düşürmekteyiz hem de acil taleplerinize anında dönüş yapabiliyoruz. Stok anlaşması tamamen sözlü güvene dayalı olup, yazılı bir anlaşma talep etmemekteyiz.