Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ersan Endüstriyel Makine olarak “kaliteye” bir bütün olarak bakmaktayız. Kullanılan malzeme, makine, üretimi yapan çalışanlar bu bütünlüğün önemli parçalarını oluşturur. Malzeme tedarik süreçlerimizde küresel ve ulusal düzeyde isim yapmış, kaliteleri konusunda herhangi bir tereddütün olmadığı firmalarla çalışmayı tercih etmekteyiz.

Her geçen gün hızla gelişen ve yenilenen bir dünyada yaşamaktayız. Bu noktada çağımızın teknolojik ilerlemesine uygun şekilde yenilenmek önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Sahip olduğumuz makine parkurunu istikrarlı yatırımlarla sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek gayreti içerisindeyiz.

Çalışanlarımızın hem teknik hem mesleki konularda yetkin olmasına, deneyime ve uzun süreli emek paydaşlığına önem vermekteyiz. Çalışanlarımız bizim için değerdir. Bu doğrultuda çalışma koşullarının 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmeliklerle uyumlu olmasına, tüm çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulmasına dikkat etmekteyiz.

Ersan Endüstriyel içerisinde yönetim, üretim, çalışan, müşteri memnuniyeti konularında hedeflediğimiz kalite standartlarına ulaşmak için tüm çalışanlarımızın aktif katılımıyla süreçler yürütülmektedir. Çünkü biz kalitenin bütünlüğüne inanmaktayız. Tüm kalite faaliyetlerimiz, nihai hedefimiz olan müşteri memnuniyetini kalıcılaştırmak üzerine sistematik olarak geliştirilmiştir.

Bunların yanı sıra kalite süreçlerimizi standart altına alma gayesiyle gerekli sertifikasyon süreçlerine katılmaktayız. Bu doğrultuda halihazırda  ISO 9001/2008, ISO 9001/2015 belgelerine sahip bulunmaktayız.