ÜRÜNLERİMİZ

Endüstriyel Bıçaklar

Endüstriyel Bıçaklar

Ersan Endüstriyel, endüstrinin her alanında ihtiyaç duyulan kesici bıçakları imal etmektedir. Bir çok uygulama da bıçaklar çok kritik görev görmekte, bazen dolaylı bazen de direk ürün kalitesine etki etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, gerek personel eğitimine, gerekse üretimde kullanılan makine ve ekipmanlarının kalite kontrolüne çok ehemmiyet göstermektedir. Bıçak imalatının en önemli parametresi, elbette ki bıçağın hammaddesi olan çeliktir. Bu sebeple, Dünya’nın en iyi çelik üreticileri ile çalışmaktayız. İkinci parametre ise çeliğe sertliğini veren ısıl işlem prosesidir. Bıçaklarımızın ısıl işlem prosesinde vakum fırınlar kullanılarak, prosesisin her aşaması bilgisayardan kontrol edilebilmektedir. Üretimde son teknoloji CNC makineler kullanan firmamız, makine parkurunu da sürekli geliştirmektedir.

Ersan Endüstriyel

Ersan Endüstriyel, 25 yılın üzerindeki tecrübesi ve know-how birikimi sayesinde birçok makine bıçağının teknik bilgilerine ve resimlerine sahiptir. Ne var ki piyasaya sürekli sürülen yeni model ve çeşitler dolayısıyla resimlerine sahip olmadığımız bıçaklarda olabilmektedir. Bu durumda siz, müşterilerimizden, teknik resim yada numune talep edilmektedir. Şayet ki bu ikisi de yoksa Ersan Endüstriyel, bir mühendisini firmanıza yönlendirmekte ve bıçaklarınızın ölçülerini ücretsiz çizdirmektedir. Bu ölçüler üzerinden, en uygun fiyat tarafınıza en kısa sürede gönderilmektedir.

Sipariş Aşaması : Uygun gördüğünüz teklifimizi onayladığınız durumda, yürüttüğümüz ERP yazılımı sayesinde siparişleriniz en kısa sürede imal edilmektedir. Kalite Kontrol : Ersan Endüstriyel, uyguladığı kalite sistemleri çerçevesinde, üretimin her aşamasında kontrol prensibiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Paketleme : Üretilen bıçaklarımız, vakum paketleme yöntemi ile paketlenir ve böylece ürünlerimizin raflarda pas ve kirlerden korunmuş olur. Teslimat : Ersan Endüstriyel, Türkiye’nin her köşesindeki müşterilerine anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile en kısa sürede teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Bıçak imalatlarında üretim, bıçak cinsine bağlı olarak 2-3 hafta sürmektedir. Firmamız, düzenli çalıştığı müşterilerine yarı mamül yada bitmiş mamül olarak stok tutmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimizin stok maliyetlerini düşürmekteyiz hem de acil taleplerinize anında dönüş yapabiliyoruz. Stok anlaşması tamamen sözlü güvene dayalı olup, yazılı bir anlaşma talep etmemekteyiz.