Hakkımızda

Hakkımızda

Ersan Endüstriyel Makine, 1200 M2’lik kapalı alana sahip üretim tesisimizde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Demir-çelik sektörü başta olmak üzere, çelik boru, orman, oluklu mukavva ve ambalaj sanayi öncelikli hizmet alanlarını oluşturmaktadır.

Üretim standartlarımız dünya standartlarına uygundur. Bu durum aldığımız ISO 9001/2008 belgesiyle de onaylanmıştır. Ayrıca kaliteli bir çalışma ortamının oluşturulmasına yönelik 5S çalışmasını uygulamaktayız. Ersan Endüstriyel Makine, bilgi birikimini ve mühendislik tecrübelerini CNC ve CAD/CAM teknolojileriyle birleştirerek, 1989 yılından bu yana hassas, kaliteli ve zamanında teslimatla ön plana çıkmaktadır.

Firmamız, Türkiye’deki iç piyasada elde ettiği geniş müşteri portföyünü, katma değeri yüksek işler ile dünyanın birçok ülkesinde yeni iş birlikleri kurarak genişletmeyi hedeflemiştir. İhracat oranlarımızı arttırarak firmamızın müşteri portföyünü genişletme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

MİSYONUMUZ;
Küresel müşterilere; beklentileri üstünde artı faydayı, yalın süreç yönetimi ile sağlamak ve daima geliştirmek.

VİZYONUMUZ;
Çeşitlendirilmiş müşteri portföyü ile hem iç hem dış pazar payını arttırmış, güvenilir, inovatif bir Ersan Endüstriyel markasını sağlamlaştırmak.