ÜRÜNLERİMİZ

Haddehane ve Çelikhane Ekipmanları

Haddehane ve Çelikhane Ekipmanları

Ersan Endüstriyel, endüstrinin farklı alanlarında ihtiyaç duyulan ekipmanları üretmektedir. Bu çerçevede haddehane ve çelikhane ekipmanlarını da üreten Ersan Endüstriyel, ürün ve uygulama aşamasında tam garanti vermektedir. Ersan Endüstriyel gerek personel eğitimine, gerekse üretimde kullanılan makine ve ekipmanlarının kalite kontrolüne çok ehemmiyet göstermektedir.

Ersan Endüstriyel

Ersan Endüstriyel, 25 yılın üzerindeki tecrübesi ve know-how birikimi sayesinde birçok makine ekipmanının teknik bilgilerine ve resimlerine sahiptir. Bu çerçevede talep ettiğiniz ürün ve ekipmanlar için özel teklifler alabilirsiniz.

Sipariş Aşaması : Uygun gördüğünüz teklifimizi onayladığınız durumda, yürüttüğümüz ERP yazılımı sayesinde siparişleriniz en kısa sürede imal edilmektedir. Kalite Kontrol : Ersan Endüstriyel, uyguladığı kalite sistemleri çerçevesinde, üretimin her aşamasında kontrol prensibiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Paketleme : Üretilen bıçaklarımız, vakum paketleme yöntemi ile paketlenir ve böylece ürünlerimizin raflarda pas ve kirlerden korunmuş olur. Teslimat : Ersan Endüstriyel, Türkiye’nin her köşesindeki müşterilerine anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile en kısa sürede teslimatlarını gerçekleştirmektedir.