ÜRÜNLERİMİZ

Haddehane ve Çelikhane Ekipmanları

Haddehane ve Çelikhane Ekipmanları

Ersan Endüstriyel, endüstrinin farklı alanlarında ihtiyaç duyulan pek çok farklı ekipmanı üretebilmektedir. Bu doğrultuda haddehane ve çelikhane ekipmanları üretimi de deneyimli olduğumuz alanların başında gelmektedir. Üretimin başından son kullanıcı deneyimine kadar her aşamada, ürünlerimiz için tam garanti vermekteyiz. Ersan Endüstriyel gerek personel eğitimine gerekse üretimde kullanılan makine ve ekipmanların kalite kontrolüne çok özen göstermektedir.

Ersan Endüstriyel

Kategoriye ait ürünler:

Haddehane ve Çelikhane Ürünleri

Ersan Endüstriyel, haddehane ve çelikhane ürünlerini kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir.

Özel Mil
Tahrik Mili
Zincir Dişli
Tahrik Mili
Hava Tüpü Kaplini
Kapak
Yatak
Makara
Koruyucu Alt Makara
Vinç Tekeri
Röle
Hizalama Rölesi
Doğrultucu Makara
Perno
Yolluk
Slit Yolluk
Kep
Makas Bıçağı Bağlantı Aparatı
Nozul

Ersan Endüstriyel, 25 yılın üzerindeki tecrübesi ve know-how birikimi sayesinde halihazırda birçok makine parçasını/ haddehane ve çelikhane ekipmanını üretebileceği teknik bilgiye ve resimlere sahiptir. Fakat her geçen gün piyasaya yeni sürülen bir model ya da yeni bir çeşit ekipmanla karşılaşabilmekteyiz. Ekipmanın teknik bilgisine sahip olmadığımız bu gibi durumlarda müşterilerimizden, teknik resim ya da numune talep edilmektedir. Eğer müşterimiz bu bilgilere sahip değilse, görevlendirilen bir mühendisimiz tarafından talep ettiğiniz ürünlerin teknik resmi ücretsiz olarak çizilmektedir. Bu sürecin sonucunda en uygun fiyatlı ve kaliteli ürün için sunduğumuz teklifimiz en kısa sürede size gönderilmektedir.

Sipariş Aşaması: Sunulan teklifimizi onaylamanızdan sonra siparişiniz en kısa sürede işleme alınmaktadır. Kurumsal modernleşme ve teknolojik ilerlemenin bir sonucu olarak kullanımı kaçınılmaz olan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı sayesinde üretim aşamasını, en verimli ve etkin şekilde planlayabilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize sadece kaliteli ürün sunmuyor bir de zaman kazandırıyoruz.

Kalite Kontrol Aşaması: Ersan Endüstriyel Makine, çağın gereklerine uygun ilerleme kaydetmeyi önemsemektedir. Bu noktada üretimin başlangıcından, son ürün çıkışına kadar her aşama hem eğitimli çalışanların hem de ileri teknoloji sistemlerin kontrolü altında gerçekleştirilmektedir. Hata payı en aza indirilmekte ve maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Paketleme: Ürünlerimizi en iyi şekilde koruyabilmek için gerekli olan paketleme yöntemini tercih etmektedir. Ürünlerimizin ihtiyacına göre paletli, kasalı ya da vakumlu şekilde gönderim yapılabilmektedir.

Teslimat: Ersan Endüstriyel Makine, kaliteli ürün, verimli üretim ve hızlı teslimat prensibinin bir parçası olarak anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığıyla Türkiye’nin dört bir köşesindeki müşterilerine en hızlı teslimat hizmetini sunmaktadır.