OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜ

OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜ

Ersan Endüstriyel, Oluklu mukavva üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yön verdiği geniş ürün gamıyla çok çeşitli çözümler üretmektedir. Mukavvanın üretilişinden, kutu haline getirilene kadar olan bir çok aşamada ihtiyaç duyulan ürünleri, kalite ve uygun fiyat çizgisini bozmadan sağlamaktadır.

Sektöre ait ürünleri şu şekilde gruplayabiliriz.

SLOTER VE INLINE MAKİNE BIÇAKLARI VE EKİPMANLARI


Ersan Endüstriyel, oluklu mukavva sektörü konfeksiyon makinelerinin ihtiyaç duyduğu tüm makine bıçaklarını ve özel ekipmanlarını üretmektedir. ( Martin, Curioni, Emba, Tcy, Bendazolli, Tecasa...) Aşağıdaki sekmelere tıklayarak, ürettiğimiz bir kısım ürünlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.
Sloter Makine Bıçakları ve Ekipmanları Genel
Erkek Bıçaklar
Dişi Bıçaklar ve Ara Bilezikler
Yan Kesim Bıçakları(Trim)
Kulak Bıçaklar ve Kulak Bıçak Örsleri
Kulak Bıçak Bağlama Aparatları
Sıyırıcılar

OLUKLU MAKİNE BIÇAKLARI VE EKİPMANLARI

Mukavva üretiminin gerçekleştiği oluklu makinelerinin sarf ettiği jilet kesim bıçakları ve boy bıçakları (cut-off) tarafımızdan üretilmektedir.

Jilet Bıçaklar; Tungsten Karbür (WC) – Yüksek Hız Çeliği ve Takım Çeliği olmak üzere üç ayrı malzemeden imal edilebilmektedir.

Boy Bıçaklar (Cut-off), komple takım çeliği, kaynaklı karbür uçlu olmak üzere iki tipte üretilebilmektedir.
Oluklu Makinesi Bıçakları ve Ekipmanları Genel
Jilet Bıçakları
Bileme Taşları
Boy Kesme Bıçakları

POLİÜRETAN ÜRÜNLER

Bilindiği üzere oluklu makineleri, sloter ve inline makineleri çeşitli poliüretan ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Çekici – besleyici tekerler, anviller... gibi ürünler Ersan Endüstriyel tarafından üretilmektedir.
Oluklu Makinesi Tekerleri
Sloter Makinesi Anvilleri

DÜZ KALIP MAKİNELERİ EKİPMANLARI

Düz kalıp tipi (Die-Cut) kutu makinelerinin sarf ettiği; Gripper Bar, Karton Tutucu Yay Maşalar, Bar Bağlama Aparatları, 1mm Krom Kalıp Saçları... gibi çok çeşitli ve önemli yedek parçalar orjinal yedek parça kalitesinde üretilmektedir. Ayrıca stoklarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. (Bobst, Eterna, Lihsheng...)
Genel
Gripper Barlar ve Ekipmanları
Sarf Malzemeleri