METAL SEKTÖRÜ

METAL SEKTÖRÜ

Bilindiği üzere metal sektörü çok geniş yelpazesi olan endüstrinin ana sektörlerinden biridir. Bu sebeple, Ersan Endüstri olarak metal sektörüne çok çeşitli çözümler üretmekteyiz.

Bu sektöre ait ürünlerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

TOZ ALTI KAYNAK EKİPMANLARI ( SPİRAL KAYNAKLI ÇELİK BORU İMALATI İÇİN )

Spiral Kaynaklı Çelik Boru üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tozaltı kaynak ekipmanları, Ersan Endüstriyel tarafından yüksek kalite ve çeşitlilikle üretilmektedir. Sektörün ihtiyacı olan sarf ekipmanları stoklarımızda mevcut olup, aynı günü kargoya teslim edilmektedir. En çok sarf edilen kaynak uçları, nozullar, tel sevk hortumları, tel sürme dişlileri, baskı tekerleri vb... Ürünlerimiz tüm sektörde kalitesi ve fiyatı açısından onay görmekte ve tercih edilmektedir.

Toz Altı Kaynak Ekipmanları
Kaynak Uçları
Tutucu Nozullar
- Standart Tipler
- Soğutuculu Tipler
Yalıtım Teflonları
Tel Sevk Hortumları
- İç Kaynak Hortumları
- Dış Kaynak Hortumları
Tel Doğrultma Aparatları
- 3'lÜ Doğrultma Aparatları
- 5'lÜ Doğrultma Aparatları
Tel Sürme Dişlileri
Tel Sürme Baskı Tekerleri
Toz Tutma Aparatları

SAÇ DİLME BIÇAKLARI VE EKİPMANLARI

Boyuna kaynaklı (ERW) boru ve profil üreticileri ve çelik servislerinin ihtiyaç duydukları dilme bıçak ve ekipmanları, Ersan Endüstriyel tarafından imal edilmektedir. Firmamızın, sektörün öncü kuruluşlarında çak başarılı referansları bulunmaktadır.
Dilme hatlarında kullanılan; dilme bıçaklar, lastik kaplı dilme tekerleri, ara parçalar, seperatörler, boy (giyotin) bıçaklar, merdaneler vb... kaliteden ödün vermeksizin uygun fiyata imal edilemektedir.
Sac Dilme Bıçakları ve Ekipmanları
Dilme Bıçaklar
Lastik Kaplı Dilme Tekerleri
Ara Parçalar
Seperatörler
Boy Bıçaklar

DEMİR ÇELİK ÜRETİM BIÇAKLARI

Demir-çelik fabrikalarında sıklıkla kullanılan, uçar makaslar ve boy bıçaklar en son teknolojinin sunduğu imkanlarla üretilmektedir.
Demir Çelik Üretim Parçaları - Genel
Uçar Makaslar
Boy (Lama) Bıçaklar